€ 279,95
Je bestelling, snel bij je thuis.
Altijd zeker van kwaliteit.
Direct genieten van je lamp.
Op voorraad
Hanglamp Sereni brengt direct warmte, rust en verfijning in je interieur. Dankzij de combinatie van hoogwaardig koper, warm hout en zacht katoen straalt deze lamp een natuurlijke elegantie uit die perfect past binnen de rustige en stijlvolle uitstraling van Japandi design.
De gebroken witte tint geeft Hanglamp Sereni een zachte en tijdloze uitstraling, waardoor de lamp moeiteloos combineert met verschillende interieurkleuren en materialen. Dankzij de dimbare functie creëer je eenvoudig de juiste sfeer, van helder functioneel licht tot een warme, serene ambiance in de avond.
Deze hanglamp komt prachtig tot zijn recht in ruimtes waar rust, warmte en verfijning samenkomen. Denk aan boven de eettafel, in de woonkamer, slaapkamer of in een open leefruimte waar de lamp subtiel sfeer en karakter mag toevoegen.
Door het zachte kleurgebruik en de natuurlijke materiaalcombinatie zorgt Hanglamp Sereni voor een rustige, warme en uitnodigende sfeer. De lamp voegt niet alleen licht toe, maar brengt ook balans en verfijning in het interieur.
Deze hanglamp past bijzonder goed in Japandi, Scandinavische, moderne en rustige minimalistische interieurs. Ook in warme, natuurlijke woonstijlen komt het ontwerp prachtig tot zijn recht.
Twijfel je over formaat, stijl of toepassing? Bezoek onze showroom in Arnhem of neem contact op voor persoonlijk advies. We denken graag met je mee bij het kiezen van de juiste verlichting voor jouw interieur.
| Belangrijkste specificaties | |
| Materiaal: | Koper + hout + katoen |
| Dim type: | Fase aan en afsnij |
| Dimbaar: | Ja |
| Kleur: | Gebroken wit |
| Aansluiting: | LED |
| Lichtbron meegeleverd: | Nee |
| Fitting:Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â | E27 |
| Merk:Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â | Best in Light |
| Collectie: | Hanglampen |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Aantal lichtbronnen: | 4 |
| Voltage: | 220 – 240 V |
| Afmetingen | |
| Breedte: | 60 cm |
| Lengte: | 60 cm |
| Hoogte verstelbaar tot: | 200 cm |
De producten van Best in Light zijn van hoge kwaliteit. Daarom geven wij standaard 5 jaar garantie op onze producten. Deze termijn kan je vinden bij de productinformatie.
De garantie bestaat uit een 2 jarige volledige garantie volgens de Centrale Branche Vereniging Wonen en 5 jaar garantie op de constructie. Denk hierbij bijvoorbeeld aan een misvorming van de lamp. Mocht jouw product onverhoopt toch nog een gebrek vertonen helpen wij je graag om dit zo snel en goed mogelijk op te lossen.
Plaats je bestelling vóór 14:00 uur, dan zorgen wij dat jouw lamp dezelfde dag nog wordt verzonden. Geen wachten, meteen gezellige sfeer in huis.
Is het product niet op voorraad?
Geen probleem! Je kunt het nabestellen en ontvangt het binnen 3 weken.
Onze lampen worden vervaardigd met alleen de meest hoogwaardige materialen. Op deze manier streven wij ernaar om enkel met de beste materialen te werken voor onze lampen, zodat we kwaliteit en duurzaamheid kunnen garanderen.
over ons
Bij Best In Light geloven we dat de juiste verlichting meer is dan alleen een lichtbron. Het is een essentieel element dat sfeer en stijl aan elke ruimte toevoegt.
Ontdek hoogwaardige lampen die sfeer, design en functionaliteit naadloos combineren.