€ 69,95
Je bestelling, snel bij je thuis.
Altijd zeker van kwaliteit.
Direct genieten van je lamp.
Op voorraad
Ontdek de Maria wandlamp, een verfijnd ontwerp dat direct een stijlvolle en moderne uitstraling toevoegt aan iedere ruimte. Dankzij het strakke metalen armatuur en het glas met satijnen afwerking straalt deze wandlamp subtiele luxe, rust en elegantie uit.
De witte glazen kelk verspreidt een zachte en warme gloed, waardoor Maria perfect is voor het creëren van een sfeervolle hotel chique ambiance in huis. Met de praktische G9-fitting en de meegeleverde energiezuinige LED lichtbron geniet je direct van stijlvolle verlichting zonder extra moeite.
Deze wandlamp komt prachtig tot zijn recht in ruimtes waar sfeer, verfijning en elegantie samenkomen. Denk aan de hal, slaapkamer, woonkamer, overloop of entree waar de lamp een warme en luxe uitstraling mag toevoegen.
Dankzij de combinatie van glas, metaal en zacht licht voegt Maria direct warmte, rust en elegantie toe aan de ruimte. De lamp is niet alleen functioneel, maar versterkt ook de sfeer en verfijning van het interieur.
Deze wandlamp past bijzonder goed in moderne, hotel chique en luxe interieurs. Ook in verfijnde eigentijdse woonstijlen komt het ontwerp prachtig tot zijn recht als stijlvolle accentverlichting.
Twijfel je over de juiste plaatsing of wil je advies over welke verlichting het beste past bij jouw interieur? Neem gerust contact met ons op of bezoek onze showroom in Arnhem voor persoonlijk advies.
| Belangrijkste specificaties | |
| Materiaal: | Metaal + Glas |
| Dim type: | Fase aan en afsnij |
| Dimbaar: | Ja |
| Kleur: | Wit + Zwart |
| Aansluiting: | LED |
| Lichtbron meegeleverd: | Ja |
| Fitting: | G9 |
| Merk: | Best in Light |
| Collectie: | Wandlampen |
| Kleurtemperatuur: | 2700 Kelvin |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Voltage: | 220 – 240 V |
| Afmetingen | |
| Breedte: | 10 cm |
| Lengte: | 10 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
De producten van Best in Light zijn van hoge kwaliteit. Daarom geven wij standaard 5 jaar garantie op onze producten. Deze termijn kan je vinden bij de productinformatie.
De garantie bestaat uit een 2 jarige volledige garantie volgens de Centrale Branche Vereniging Wonen en 5 jaar garantie op de constructie. Denk hierbij bijvoorbeeld aan een misvorming van de lamp. Mocht jouw product onverhoopt toch nog een gebrek vertonen helpen wij je graag om dit zo snel en goed mogelijk op te lossen.
Plaats je bestelling vóór 14:00 uur, dan zorgen wij dat jouw lamp dezelfde dag nog wordt verzonden. Geen wachten, meteen gezellige sfeer in huis.
Is het product niet op voorraad?
Geen probleem! Je kunt het nabestellen en ontvangt het binnen 3 weken.
Onze lampen worden vervaardigd met alleen de meest hoogwaardige materialen. Op deze manier streven wij ernaar om enkel met de beste materialen te werken voor onze lampen, zodat we kwaliteit en duurzaamheid kunnen garanderen.
over ons
Bij Best In Light geloven we dat de juiste verlichting meer is dan alleen een lichtbron. Het is een essentieel element dat sfeer en stijl aan elke ruimte toevoegt.
Ontdek hoogwaardige lampen die sfeer, design en functionaliteit naadloos combineren.