€ 59,95
Direct leverbaar | Levering in 1-2 werkdagen
Op voorraad
Bezoek onze showroom in Arnhem of neem contact op voor persoonlijk advies over stijl, formaat en toepassing.
Altijd zeker van kwaliteit.
Geen haast, 100% zeker van je keuze
| Belangrijkste specificaties | |
| Materiaal: | Metaal |
| Dim type: | Fase aan en afsnij |
| Dimbaar: | Ja |
| Kleur: | Goud |
| Aansluiting: | LED |
| Lichtbron meegeleverd: | Ja |
| Fitting: | GU10 |
| Merk: | Best in Light |
| Collectie: | Plafondlampen |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Voltage: | 220 – 240 V |
| Afmetingen | |
| Lengte: | 12,5 cm |
| Breedte: | 5,4 cm |
De kwaliteitsproducten van Best In Light worden vervaardigd uit hoogwaardige materialen en zijn gebouwd voor een lange levensduur. Om die kwaliteit te garanderen, profiteert u van een uitgebreide garantietermijn:
Een betrouwbare investering in uw interieur, ondersteund door jarenlange zekerheid.
Zodra uw pakket onderweg is, ontvangt u direct een Track & Trace-code om de bezorging te volgen.
Bij Best In Light geloven we dat een armatuur pas echt straalt als de basis perfect is. Daarom worden al onze lampen vervaardigd met oog voor detail en uitsluitend de beste grondstoffen:
Een verantwoorde keuze voor uw interieur, ontworpen om jarenlang mee te gaan.
Ja, bij Best In Light leveren wij onze armaturen compleet. U ontvangt de benodigde lichtbron(nen) standaard bij uw bestelling meegeleverd, zodat u uw nieuwe lamp direct na ontvangst kunt installeren en gebruiken.
Al onze lampen zijn volledig dimbaar. Om de lichtintensiteit naar wens aan te passen, kunt u het armatuur aansluiten op een geschikte externe (led-)wanddimmer in uw woning.
Ja, vrijwel al onze hanglampen zijn tijdens de installatie eenvoudig in hoogte te verstellen. U kunt de kabel of ketting inkorten bij de plafondkap, zodat de lamp altijd op de perfecte hoogte boven uw meubilair hangt.
Al onze producten worden geleverd inclusief een duidelijke handleiding en de benodigde basismaterialen voor de montage. Heeft u weinig ervaring met elektra? Dan adviseren wij altijd om de installatie uit te laten voeren door een erkend installateur.
Mocht het product niet volledig aan uw verwachtingen voldoen, dan kunt u deze binnen 14 dagen aan ons retourneren. Dit is mogelijk mits de lamp ongebruikt is, geen montagesporen of schade bevat, en in de originele verpakking wordt teruggestuurd. Is er sprake van transportschade bij levering? Neem dan binnen 48 uur contact met ons op voor een kosteloze vervanging.
Staat uw vraag er niet tussen? Neem gerust contact op met onze experts via WhatsApp of e-mail voor direct persoonlijk advies.
Persoonlijk advies
Twijfelt u over het juiste formaat, de stijl of de toepassing in uw ruimte? Ons team denkt graag op hoog niveau met u mee. Neem gerust contact met ons op of bezoek onze showroom in Arnhem voor persoonlijk en vrijblijvend advies.